Wymiana palników olejowych

Adaptujemy kotły olejowe m.in. firm BUDERUS, VIESSMANN i inne do pracy z palnikami firmy Kostrzewa 16-300 kw na pellety oraz EUROFIRE od 20 kW do 700 kW. Palniki pelletowe pobierają pellet ze zbiornika przykotłowego, dozując go według zadanych przez użytkownika parametrów. Posiadają system automatycznego rozpalania i wygaszania palnika. Dzięki temu wygoda obsługi i bezpieczeństwo są zbliżone jak w kotle olejowym, oszczędzamy jednak 50% kosztów ogrzewania w stosunku do oleju opałowego.

Zawsze istnieje możliwość natychmiastowego powrotu do ogrzewania olejem. Wymiana samego palnika i pozostawienie dotychczasowego kotła zmniejsza koszt inwestycji i zapewnia szybki zwrot nakładów w ciągu 1,5 - 2 lat z tytułu oszczędności. Wystarczy zgłosić potrzebę wymiany telefonicznie lub e-mailem, a nasi konsultanci umówią się z Państwem na wizytę w kotłowni.

Dla uproszczenia procedury prosimy o przygotowanie następujących danych:

  1. Dokumentacja techniczna kotła (kotłów), przeznaczonych do modernizacji, a w razie jej braku informacja o roku produkcji kotła, dokładna nazwa, typ i moc nominalna;
  2. Dotychczasowe roczne zużycie oleju (w litrach).

Zapraszamy do współpracy. Na pewno nasza oferta spełni Państwa oczekiwania.

Potrzebujesz więcej informacji? Prosimy o kontakt.